Саджанці винограда

28 товаров

ПОСАДКА ТА ДОГЛЯД ЗА ВИНОГРАДОМ

  • Для вирощування винограду необхідно вибирати сонячні місця. Виноград не вибагливий до ґрунту, але потрібно вибирати місця, де не буде близького підходити до поверхні ґрунтові води, та ділянка повинна бути не заболочена.
  • Найкращий час для висаджування винограду весна, коли мине загроза перших весняних заморозків. Середня добова температура має бути не менше 10 градусів. Саджанці в контейнері можливо висаджують і влітку, коли ви бачите візуально, що рослина не підмерзла, та жива.
  • Відстань для посадки, між саджанцями винограду 1,5-2,5 метра. Для посадки викопуємо яму 70х70х70 см. Саджанець витягаємо з контейнера, розправляємо коріння, та  розміщуємо саджанець так, щоб зверху залишилося 2-3 бруньки, а корінь винограду був на глибині не менше 20 см. Така посадка винограду забезпечить йому морозостійкість. На дно ями висипаємо верхній шар ґрунту, додаємо 300 г калійних добрив та фосфорних, наприклад суперфосфат. Суперфосфат ідеально підходить для ягідних культур.
  • Якщо у Вас глинистий ґрунт додаємо пісок із розрахунку 1 частина ґрунту, та 1 частина піску. Також якщо у вас є перегній чи зола, їх також вносимо до субстрату. Наприкінці весни на початку літа вносимо азотисті добрива або краще вибирати добрива для винограду, які спеціально приготовані для забезпечення максимального корисного харчування рослини.
  • Після посадки винограду проливаємо водою у кількості 20-30 літри на один саджанець, після посадки полив рясний протягом 2-3 місяців, 2-3 рази на тиждень, але з розрахунку 10 літрів на 1 саджанець.
  • Обрізання винограду необхідно проводити навесні, поєднуючи санітарну обрізку з омолоджуючою.
  • Восени посадка винограду аналогічна, після посадки виноград вкрити на зиму.

ГАРНИХ ВАМ УРОЖАЇВ!

Саджанці винограду купити в Україні з доставкою в Харків, Одеса, Дніпро, Кривий Ріг, Чернігів, Вінниця, Тернопіль, Пирятин, Прилуки, Хорол, Лохвиця, Оржиця, Семенівка, Гадяч, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Рівне, Хмельницький , Рівне, Кіровоград, Київ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Миколаїв, Біла Церква, Львів, Луцьк Нікополь, Ужгород, Запоріжжя, Павлоград, Кам'янець-Подільський.