Барбарис оттавський Суперба

 • 350 грн.
 • Описание

  РОЗМІР: висота до 2-3 м, ширина до 3 м.

  ТЕМП ЗРОСТАННЯ: своїх остаточних розмірів досягає за 8-10 років.

  ЛИСТЯ: відрізняється розлогою, досить великою кроною з довгими річними приростами і насичено пурпурово-фіолетовим листям, округле до 3 - 5 см довжини. Осіннє забарвлення листя яскраво-червоного кольору, проте фарбування найчастіше відбувається не всього куща.

  КВІТИ: Цвіте у травні. Квітки жовті з червоною міткою, зібрані в кистевидні суцвіття по 10 штук, до 5 см довжини, що мають сильний аромат.

  ПЛОДИ: яскраво-червоні, що ефектно повисають на дугоподібних вигнутих гілках, подовжені, їстівні, дуже кислі на смак.

  МІСЦЕ ПОСАДКИ: Світлолюбний, але виносить півтінь. На сонячному місці забарвлення листя більш насиченого кольору. Засухо-і жаростійкий. До родючості ґрунтів невимогливий. Любить лужні ґрунти. Переносить загазованість. Не виносить застійного зволоження. Зимостійкий, але в суворі зими можуть підмерзати однорічні пагони.

  ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ: як солітер на газоні, в рядових посадках, для створення галявин і масивів, у огорожах, що вільно ростуть, бордюрах, рекомендується як колірний акцент в деревно-чагарникових композиціях. Придатний для створення змішаних із багаторічниками груп.

  ОСОБЛИВОСТІ: для підтримки крони в декоративному стані рекомендується омолоджуюче обрізування кущів.


  Рослина в контейнері – можна купувати та висаджувати весь вегетаційний сезон, коренева система здорова (заповнений весь об'єм контейнера), внесені добривом із пролонгованим терміном дії.олонгированным сроком действия.

 • Характеристики
  Колір листя/хвої
  фіолетове
  Характер росту
  високорослий
  Пакування
  контейнер С3
 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход