Саджанці ялівців

14 товаров

Переваги ялівців в ландшафтному дизайні. Створення живоплотів із ялівців

Ялівець найпростіший хвойний чагарник серед усіх видів хвойних рослин. Не вибагливий до ґрунту, посухостійкий (можна не переживати за своєчасний полив), у літній період при температурі більш як 35°C полив потрібно збільшити, зимостійкий та морозостійкий. Для посадки ялівцю потрібно вибирати сонячні місця, він витримує півтінь, але без доступу прямих сонячних променів хвоя втрачає свою яскравість. Існують різноманітні види ялівцю горизонтальні, вертикальні та ґрунтопокривні, швидкорослі та повільно зростаючі, різні за забарвленням та структурою хвої, хвойні дерева та чагарник. Така різноманітність цінується ландшафтними дизайнерами, ялівець можна використовувати для озеленення приватних садових ділянок і міського озеленення.
✔️ Альтернатива листопадній бирючині, і вічнозеленому самшитові, який останнім часом активно знищує самшитова вогнівка.
✔️ Створення такого бордюру економічно вигідне за витратами у порівнянні з самшитом, економність шляхом використання меншої кількості рослин.
✔️ Швидко росте, за два-три роки готовий зелений бордюр.
✔️ Різноманітний діапазон висот ялівців, від 30 см до 1,5-2 м, відповідно живі бордюри можна створювати різні по висоті.
✔️ Менш травмуються від механічних пошкоджень, навіть якщо це сталося, можливо замінити на аналогічний за розміром та видом. Нині із цим труднощів немає.
✔️ Різноманітне колірне забарвлення: сині, зелені, сірі, строкаті, жовті та інші. Є можливість застосування сортів із різним забарвленням хвої.

Наші саджанці приживаються !

 

Саджанці ялівця купити в Україні з доставленням в Харків, Одеса, Дніпро, Кривий Ріг, Чернігів, Вінниця, Тернопіль, Пирятин, Прилуки, Хорол, Лохвиця, Оржиця, Семенівка, Гадяч, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Рівне, Хмельницький , Рівне, Кіровоград, Київ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Миколаїв, Біла Церква, Львів, Луцьк Нікополь, Ужгород, Запоріжжя, Павлоград, Кам'янець-Подільський.