Багаторічні злакові трави

12 товаров

ЗЛАКОВІ ТРАВИ У САДУ

Злакові трави в ландшафті декоративні з протягом всього року, обов’язково забезпечать ажурність, загадковість, легкість будь-якій композиції. Трави доцільно висаджувати з хвойними, листяними деревами та кущами в міксбортерах, а також з багаторічними квітучими рослинами для створення природнього живописного хаосу.

Сади з злакових практично не хворіють і не пошкоджуються шкідниками. Дуже засухостійкі, так наприклад  міскантус, пенісетум, просо можливо не поливати місяцями, та не зважаючи на це вони не втратять своєї декоративності. Не вимогливі до ґрунту, будуть рости навіть на бідних ґрунтах. Найкраще висаджувати злакові на сонячних місцях, або в легкій напівтіні.

Трави мають різноманітне забарвлення: блакитне, сіре, перисте, світло-зелене, жовті та інші кольори, що дозволяє вигідно використовувати дану особливість рослини для створення сучасних ландшафтних композицій. Злакові трави різні по висоті, є невеликі до 30-40 см (осоки, вівсяниця), і велетні до 2- 3 метрів висотою (міскантуси). Злаків рослини швидко розростаються, їх доцільно використати на великих за площею ділянках, інші сорти компактні та використовують на різних за площею територіях.

У злакових трав декоративне не лише листя, а і суцвіття у вигляді метілок. Суцвіття мають різний розмір, структуру, та забарвлення. Метілки є незмінним декоративним елементом зимового саду. Адже квіти взимку це так цікаво та інтригуюче!

Наші саджанці приживаються!

Саджанці злакових трав купити в Україні з доставкою в Харків, Одеса, Дніпро, Кривий Ріг, Чернігів, Вінниця, Тернопіль, Пирятин, Прилуки, Хорол, Лохвиця, Оржиця, Семенівка, Гадяч, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Рівне, Хмельницький , Рівне, Кіровоград, Київ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Миколаїв, Біла Церква, Львів, Луцьк Нікополь, Ужгород, Запоріжжя, Павлоград, Кам'янець-Подільський