Хоста укорінена в контейнері

24 товара

Хости для озеленення вашої садиби

Хоста – декоративний листяний багаторічник висотою до 60-70 см. Користується популярністю завдяки своєму великому та різнокольоровому листю. Кожен вид хост, має свій штрих код, тобто різний малюнок на листовій пластинці за формою, та кольором. Ароматні квіти хост забарвлені переважно в лілові та бузкові кольори, деякі види мають білий колір.

Для садівника хоста не замінна коли необхідно озеленити тіньові ділянки саду. Хоста найкраще росте в тіні, не змінюючи свого забарвлення, може витримати легку напівтінь, а от на сонці краще не висаджувати хосту. На сонячних місцях листя хости отримує сонячні опіки, і зникає її декоративність до кінця вегетаційного періоду. Хоста невибаглива до ґрунту, холодостійка і посухостійка, не потребує частого внесення добрив та поливу.

Універсальність хост у тому, що вона легко поєднується в саду з різноманітним дизайном. З неї можливо створювати як класичні клумби, так й висаджувати з іншими багаторічними рослинами. Також за допомогою хост створюють ефект обрамлення певної території, наприклад бордюри вздовж доріжок, озер тощо.

Хости зазвичай поєднують з рослинами які також витримають тінь, або напівтіні: хвойними рослинами, геранями, астильбами, конвалія.

Наші саджанці приживаються!

Купити хости в Україні з доставкою в Харків, Одеса, Дніпро, Кривий Ріг, Чернігів, Вінниця, Тернопіль, Пирятин, Прилуки, Хорол, Лохвиця, Оржиця, Семенівка, Гадяч, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Рівне, Хмельницький, Рівне, Кропивницький, Київ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Миколаїв, Біла Церква, Львів, Луцьк Нікополь, Ужгород, Запоріжжя, Павлоград, Кам'янець-Подільський