Саджанці актинідії

9 товаров

ПОСАДКА АКТИНІДІЇ В ГРУНТ

  • Актинідія дводольна рослина з цієї причини чоловічі, і жіночі види садять на відстані не ближче ніж 3-5 метрів один від одного. На один чоловічий вид можна посадити 5-10 жіночих видів. Чоловічі види не плодоносять і ростуть швидко, що може призвести до пригнічення зростання жіночих видів, для цього їх потрібно обрізати коротко, щоб вони виконували тільки одну функцію, давати велику кількість пилку. Агресивна по відношенню до інших рослин, тому її потрібно садити на відстані 2-3 метри від інших рослин. Навесні актинідію висаджуємо в ґрунт, коли мине загроза перших весняних заморозків, восени за 2 тижні до настання стабільних зимових заморозків.
  • Викопуємо яму 50х50 см, з інтервалом 1,5 – 2 метри. Існуючий ґрунт перемішуємо з універсальним торфом. Вносити гній, компост та вапно НЕ ПОТРІБНО. Розмістити у викопаній ямі, засипаємо готовим субстратом і поливаємо 10 л. води на 1 саджанець, для кращого укорінення саджанці проливаємо стимулятором зростання Радіфарм 25 мл на 10 л. води. Дуже важливо проконтролювати щоб коренева шийка була не заглиблена, після посадки на 2-3 день переконайтеся, що ком не просів. Грунт повинен бути багатий на органічні речовини, добре дренований, зволожений, кислотність ґрунту рН 5–6.5. Оскільки актинідії є рослинами з неглибоким корінням, слід уникати надмірного розпушування ґрунту. Рослина потребує інтенсивного поливу протягом усього вегетаційного періоду, під час літньої спеки кількість води потрібно збільшити вдвічі.
  • Підживлення актинідій починається на другий рік після посадки, підживлення проводиться навесні комплексними добривами, які потрібно розсипати на відстані 20-50 см від ствола рослини. Наприкінці літа під кущ вносять 500 грамів деревної золи, а після того, як зібрали плоди, вносити суперфосфат по 100 грамів під одну рослину.

ОСОБЛИВОСТІ АКТИНІДІЇ ЯКІ НЕОБХІДНО ЗНАТИ КОЖНОМУ

Актинідія потребує щорічної обрізки на кшталт винограду. Восени однорічні прирости вкорочують до 0,4-0,5м. Весною обрізку робити не можна – лоза сильно «плаче», кущ послаблюється. Актинідія необхідно оберігати від домашніх котів. Запах соку з ран на лозі або коріння при розпушуванні приваблює їх, як запах валеріани. І вони можуть обгризти чи зламати молоді кущики. Захистити можна розбірним кошиком із металевої або капронової сітки, встановленої на колі ствола. Дорослим рослинам тварини не є небезпечними.

ГАРНИХ ВАМ УРОЖАЇВ!

Саджанці актинідії купити в Україні з доставкою в Харків, Одеса, Дніпро, Кривий Ріг, Чернігів, Вінниця, Тернопіль, Пирятин, Прилуки, Хорол, Лохвиця, Оржиця, Семенівка, Гадяч, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Рівне, Хмельницький , Рівне, Кіровоград, Київ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Миколаїв, Біла Церква, Львів, Луцьк Нікополь, Ужгород, Запоріжжя, Павлоград, Кам'янець-Подільський.