Саджанці магнолії

4 товара

МАГНОЛІЯ, СХІДНА СТРИМАНІСТЬ САДУ

Магнолія – дерево або чагарник із неймовірно красивими квітами. Саджанці магнолії прикрасять Ваш сад, і надасть саду яскравості та елегантності. Магнолія незамінна у ландшафтному дизайні, чудовий варіант створити собі настрій. З магнолією створюються унікальні композиції. Але важливо продумати рослини, які прикрашатимуть магнолію, це може бути: спіреї, півонії, гірські сосни, горизонтальні ялівці, в цьому випадку не переборщити. У такому поєднанні магнолія буде соло в композиції. Гордість магнолії тюльпаноподібні або зірчасті квіти білого, рожевого, кремового, жовтого або червоного кольору, що розпускаються до початку розпускання листя. Після квітування магнолія виконує соло завдяки темно-зеленому шкірястому листю, деякі сорти магнолії повторно квіттуючі. Квіти магнолії насичують сад вишуканим ванільним ароматом із домішками лимона. Фахівці в ароматерапії стверджують, що її аромат посилює людську самооцінку та скутість. У Китаї квіти магнолії символізують незайману чистоту, шляхетність, наполегливість і любов, а також магнолія символ жіночної краси.

ЧОМУ ВАРТО КУИТИ МАГНОЛІЮ В САДОВОМУ ЦЕНТРІ VERT

Магнолія рослин екзотів з теплих країн, багатьох лякає її примхливий характер через низьку морозостійкість. Наш розплідник вирощує магнолії в умовах центральної України із насіння або щепленням, в результаті отримуємо акліматизований посадковий матеріал саджанців магнолій. Саджанці магнолії, укорінені в контейнері залежно від віку 0,9 л або 5-15 л. Їх регулярно підгодовують та вносять добрива пролонгованої дії.

ПОСАДКА МАГНОЛІЙ

У якісного саджанця магнолії під час покупки має бути не менше 1-2 бруньок. У зв'язку з тим, що магнолія теплолюбна рослина, оптимальний період посадки магнолії весна – середина серпня. Для посадки магнолій потрібно вибирати сонячне місце без протягів. Грунт багатий на гумус. Саджанець висаджуємо в яму, яка буде в 2 рази більша від розміру грудки. Посаджену магнолію часто поливати, так як вона не виносить сухий ґрунт, рясно проливаємо тільки молоді рослини, дорослі магнолії потребують меншого поливу. У магнолії поверхнева коренева система, бур'ян навколо саджанці магнолії краще вирвати вручну, тому, що у магнолій поверхнева коренева система. Обрізання магнолій проводимо після квітування, видаляємо сухі гілки або конкуренти, сильне обрізання магнолій призведе до того, що вона погано квітуватиме.

Доставка магнолії поштою по всій території України: Суми, Черкаси, Полтава, Харків, Дніпро, Миколаїв, Кропивницький, Одеса, Кременчук, Чернігів, Херсон, Лубни, Запоріжжя, Хорол, Миргород, Пирятин, Львів, Чернівці, Хмельницький, Рівне, Тернопіль.