Саженцы смородины

7 товаров

СМОРОДИНА КЛАДОВА ВІТАМІНІВ

У Середні віки смородину вирощували як лікарські рослини, пізніше як ягідні рослини. За вмістом вітамінів смородина поступається тільки актинідії та шипшини. Ягоди смородини містять корисні цукри, кислоти, вітаміни (C, B1, B2, B6, B12, D, E, K), мінеральні солі.

ВИБИРАЄМО МІСЦЕ ДЛЯ ПОСАДКИ САДЖАНЦІВ СМОРОДИНИ

Смородина росте на вологих та родючих легких ґрунтах. Місце для посадки смородини можна знайти навіть у тінистому саду. Вона не тільки витримує півтінь, але і ягоду при такому освітленні дає більші, але з кислинкою. Найкраще місце для посадки смородини сонячні місця.

ПОСАДКА СМОРОДИНИ

Смородина самоплідна рослина, і не вимагає запилювачів. Смородина рано навесні рушає в ріст, тому найкращий час для посадки смородини осінь, виключення смородини саджанці в контейнері. У нас ви купуєте саджанці віком двох та трьох років. Наші саджанці смордини добре приживаються та мають добре розвинену кореневу систему. Пропонуємо саджанці смородини з відкритою та закритою кореневою системою (контейнер об'єм 4 літри). Перед посадкою коріння смородини найкраще замочити у питній воді протягом 2 годин. Яму для посадки смородини викопуємо 40х40 сантиметром і відстань між рядами 1,5-2 метри. При посадці потрібно стежити, щоб коріння було розправлене, добре засипане і ущільнене, для цього кілька разів проливають водою, а також проливають стимулятором росту Радіфарм з розрахунку 25 мл препарату на 10 літрів води.

ГАРНИХ ВАМ УРОЖАЇВ!

Саджанці винограду купити в Україні з доставкою в Харків, Одеса, Дніпро, Кривий Ріг, Чернігів, Вінниця, Тернопіль, Пирятин, Прилуки, Хорол, Лохвиця, Оржиця, Семенівка, Гадяч, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Рівне, Хмельницький , Рівне, Кіровоград, Київ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Миколаїв, Біла Церква, Львів, Луцьк Нікополь, Ужгород, Запоріжжя, Павлоград, Кам'янець-Подільський.