Дерен білий Елегантісіма

 • 220 грн.
 • Описание

  ФОРМА ЗРОСТАННЯ: листопадний чагарник, середніх до великих розмірів, у молодості широко-вертикальний, з віком з дугоподібно поникаючими до землі, гілками, що укорінюються, на вологих ділянках утворює густі зарості.

  РОЗМІР: висотою до 2,5 метра, ширина 2.5 – 3 метри.

  ЛИСТЯ: довжиною 10,5 см, еліптичне або вузько еліптичне, середина сіро-зелена, нерегулярні білі краї, на молодих жовтувато-білих, у формі ложки, осіннє забарвлення від жовтого до коричнево-червоного.

  ПАГОНИ: темно-червоні, пізніше чорно-червона.

  КВІТУВАННЯ: жовто-білі, великі суцвіття 3-5 см, цвіте у травні.

  ПЛОДИ: білі або світло-блакитні, круглі завбільшки 4-5 мм.

  ОСОБЛИВОСТІ: сонце/напівтінь, в тіні не проявляється золотисте забарвлення листя, на яскравому сонці може з'явитися по краю листа коричнева смуга. Зимостійкість висока. До ґрунту не вимогливий, виносить сухі місця, але віддає перевагу вологим ґрунтам, переносить вапно.

  ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ: для одиночних та групових посадок, створення живоплотів, деревно-чагарникових або змішаних з багаторічниками груп, чагарникових міксбордерів.


  Рослина в контейнері - її можна купувати та висаджувати протягом всього вегетаційного сезону, коренева система здорова (заповнений весь об'єм контейнера), внесені добривом із пролонгованим терміном дії.

 • Характеристики
  Висота
  високі
  Колір листя/хвої
  зелене/біло-перисте
  Пакування
  контейнер С3
 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход