Гортензія деревовидна Інвінсібелль Спіріт

 • 320 грн.
 • Описание

  НАЗВА: Hydrangea arborescens Invincibelle Spirit

  ФОРМА ЗРОСТАННЯ: невеликий чагарник.

  РОЗМІР: висота 0,9-1,5 метра, з віком кущ стає скоріше широкий - 1,5 метри, ніж високим. Річний приріст заввишки і завширшки 15 см.

  ЛИСТЯ: розташовані супротивно, яйцевидно-еліптичні, 8-15 см завдовжки, зелені, без осіннього забарвлення.

  КВІТУВАННЯ: дуже великі суцвіття, плоско-кулясті парасолькові суцвіття, з початку світло-рожеві, пізніше до малинового кольору, діаметром 15-20 см, квітує наприкінці липень-початок жовтень.

  ОСОБЛИВОСТІ: світлолюбна, виносить півтінь. Зимостійка. Вибаглива до наявності вологи у ґрунті. Віддає перевагу родючим, пухким, від кислих до нейтральних. Не виносить вапна у ґрунті.

  ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ: змішані з багаторічними рослинами квітниках і міксбордерах, ландшафтні групи, живоплоти.


  Рослина в контейнері - її можна купувати та висаджувати весь вегетаційний сезон, коренева система здорова (заповнений весь об'єм контейнера), внесені добривом із пролонгованим терміном дії

  ПОСАДКА ДЕРЕВОВИДНОЇ ​​ГОРТЕНЗІЇ

  • Саджанці гортензії, придбані в контейнерах, можна садити з весни до осені. Головне – забезпечити їм належний догляд спочатку і після посадки.
  • Саджанці із закритою кореневою системою викопується лунка в 1,5 – 2 рази більше від контейнера. Перед посадкою контейнер із рослиною замочують у воді. Після того як вилучили рослини з грудкою землі з контейнера, акуратно садовим інструментом розворушити нижню частину грудки, щоб коренева система трохи розправилася.
  • При викопуванні посадкової лунки, верхній гумусовий шар землі знімають лопатою і відкладають у сторону, після висаджування куща його назад засипають на його колишнє місце. Для гортензії краще вибирати родючі багаті на гумус ґрунти.
  • Акуратно розпушити дно посадкової ями. Після цього можна висадити в неї саджанець. Коренева шийка (місце переходу стовбура в корінь) рослини має бути лише на рівні землі.
  • Саджанець у посадковій лунці розміщується чітко по вертикалі. Слідкуйте, щоб не утворювалися порожнечі, для цього ущільніть грунт.
  • У процесі висадки ущільнити грунт і обов'язково полити рослину, щоб грунт промочився повністю і контакт грунту з корінням був повним. Бажано у воду додати укоренювач: Радіфарм, Гетероауксин, Корневін. Проливать 1-2 десь у тиждень, посушливий період полив збільшити. Під час посадок добрива не вносимо, а вже через 1,5-2 неділі. Добрива вносимо в залежності від пори року: весна, початок літа - азотні добрива; середина літа, осінь - фосфорно-калійні добрива.
  • Після посадки саджанець гортензії замульчувати корою сосни середньої чи дрібної фракції.
 • Характеристики
  Колір квітки/плоду
  рожевий
  Характер росту
  низькорослий
  Вік
  3 - 4 роки
  Пакування
  контейнер С3
 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход