Ялина звичайна Н=400-450 см

 • 8500 грн.
 • Описание

  ФОРМА ЗРОСТАННЯ: вічнозелене велике дерево з симетричною конусовидною, більш-менш загостреною кроною і прямим стовбуром, що йде до самої вершини, при вільному стоянні ростуть від землі.

  РОЗМІР: 30-50 м заввишки і 6-8 м. шириною. Річний приріст заввишки 50 см, завширшки 15 см.

  ХВОЯ: голкоподібна, чотирьохгранна, гостра, довжиною 1-2 см, темно-зелена, зберігається на гілках 6-12 років.

  ПЛОДИ: чоловічі колоски червонувато-жовті, жіночі шишечки пурпурові або зелені. Шишки циліндричні, 10-15 см довжина, 3-4 см ширина, незрілі шишки світло-зелені або темно-фіолетові, зрілі - світло-бурі або червонувато-бурі, звисають вниз. Цвіте у травні.

  МІСЦЕ ПОСАДКИ: світлолюбна, виносить півтінь.

  ҐРУНТ: до ґрунту не вимоглива. Віддає перевагу свіжим, добре дренованим кислим, супіщаним і суглинистим грунтам, не виносить застою води, засолення і сухості грунту. На родючому ґрунті утворює більш глибоке коріння.

  ОСОБЛИВОСТІ: погано переносить період посухи та спеки, не вітростійка, чутлива до диму, газу та промислових викидів. Може жити до 600 років. Не виносить близького залягання поверхневих ґрунтових вод. Боїться ущільнення ґрунту.

  ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ: солітер, групових та алейних насаджень, для живоплотів та високих стін. Висаджують уздовж залізниць у вигляді густих огорож, тут вона виконує снігозахисні функції. 


  Рослина з грудкою (WRB) - викопані рослини з відкритого ґрунту з грудкою ґрунту, упаковані в мішковину та сітку, викопуються у розпліднику навесні чи восени. Ком компактного розміру, не пошкоджений.

 • Характеристики
  Категорія
  звичайний
  Висота
  високі
  Колір листя/хвої
  зелене
  Висота
  400 - 450 см
  Пакування
  (WRB) сітка+мішковина
 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход