Магнолія гібридна Сюзан

 • 2500 грн.
 • Описание

  ФАКТИЧНИЙ РОЗМІР: 110-120 см.

  ФОРМА ЗРОСТАННЯ: листопадний крупний чагарник або невелике дерево з коротким стовбуром. Компактний кругла крона.

  РОЗМІР: висота - 2,5-4 м, ширина - 2-3 м.

  ЛИСТЯ: шкірясті, зворотньо-яйцеподібної форми, темно-зеленого кольору, восени бронзовий кольори.

  КВІТУВАННЯ: середина квітня до кінця травня, під час розпускання листя.

  КВІТИ: фіолетово-червоні кольори, у середині пурпурові. 9-12 см.

  МІСЦЕ ПОСАДКИ: світлолюбна, виносить легку півтінь.

  ОСОБЛИВОСТІ: потребує помірно вологих, дренованих, органічно багатих ґрунтів з рН 5,0-6,5. Потребує захисту від сильних вітрів. Сорт досить стійкий до хвороб. Морозостійка.

  ВИКОРИСТАННЯ: створення алей, садів у східному стилі, групових та одиночних посадок як солітера, різноманітних ландшафтних композицій, міського озеленення парків та скверів, контейнерне озеленення балконів, терас та патіо.


  Рослина в контейнері – можна купувати та висаджувати весь вегетаційний сезон, коренева система здорова (заповнений весь об'єм контейнера), внесені добривом із пролонгованим терміном дії.

  Магнолію в перші роки посадки, а саме 2-3 роки, на зиму найкраще вкривати спанбоном щільністю не менше 50 на каркаси у вигляді піраміди. Шар спанбона вкриваємо у 2-3 шари. Навесні важливо не пропустити прибрати укриття, у зв'язку з тим, що магнолія рано розпускається і квіти під щільним спанбоном підпереватимуть. Відкриття магнолій слід робити поступово протягом 7 днів, щоб не допустити сонячного опіку рослин. Внесення добрив для підкислення ґрунту забезпечить масовим цвітінням магнолій навесні.

  Магнолію необхідно проливати, оскільки вона не переносить посуху. У магнолії поверхнева коренева система, щоб її не пошкодити приствольне коло, не можна перекопувати, а траву краще вирвати в ручну. Магнолію не дуже добре висаджувати в газоні, газон забиратиме вологу і магнолії не отримуватимуть достатню кількість води.

  Обрізка для магнолій дуже потрібна, в результаті обрізки ми отримаємо пишну та добре сформовану крону, а цвітіння магнолії буде масове та тривале. Головне обрізання магнолій слід проводити після цвітіння, не звертати уваги, що це початок літа.

 • Характеристики
  Колір квітки/плоду
  темно-рожевий
  Квітування
  травень
  Аромат
  легкий
  Пакування
  контейнер С10
  Зона морозостійкості
  зона 5-6
 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход