Саджанці чайно-гібридних троянд

19 товаров


Що таке чайно-гібридна троянда? Це троянда яка отримана шляхом схрещування ремонтантних троянд старих сортів та чайної троянди, що привезли з Китаю. Еталон ідеальної троянди створив Батист Гійо в 1867 році, перша чайно-гібридна троянда отримала назву Ла Франс. Чайно-гібридна троянда це найвідоміша і велика група великоквіткових садових троянд. Бутони чайно-гібридної троянди мають класичну келихоподібну форму, нові сорти троянд на даний час мають кулясту, чашоподібну та піоновидну форму бутону. 

ЧАЙНО-ГІБРИДНІ ТРОЯНДИ В ЛАНДШАФТНОМУ ДИЗАЙНІ

Чайно-гібридна троянда для ландшафтного дизайнера, це помічник для створення затишного, яскравого та красивого ландшафтного дизайну. Квітники з троянд будуть особливо дивовижними і сподобаються навіть вимогливому замовнику. Троянди, на відміну від інших квітів, подобаються майже всім, завдяки тому, що вона виглядає красиво завжди протягом всього вегетаційного періоду. Чайно-гібридні троянди краще висаджувати групами, підбираючи при цьому сорти з приблизно однаковою висотою, та схожими бутонами. Не варто змішувати троянди різних типів у межах однієї групи. Також краще поділити територію на ділянки, і висаджувати троянди одного кольору, наприклад, червоної троянди, а поруч висадити білі троянди, зробити яскравою композицію з використання жовтих, бузкових, коралових кольорів троянд. Троянди мають гарний вигляд коли їх доповнити лавандою, шавлією, ехінацею, ромашкою та іншими багаторічними квітучими рослинами. 

Наші саджанці приживаються!

Саджанці троянди чайно-гібридної купити в Україні з доставкою в Харків, Одеса, Дніпро, Кривий Ріг, Чернігів, Вінниця, Тернопіль, Пирятин, Прилуки, Хорол, Лохвиця, Оржиця, Семенівка, Гадяч, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Рівне, Хмельницький, Рівне, Кропивницький, Київ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Миколаїв, Біла Церква, Львів, Луцьк Нікополь, Ужгород, Запоріжжя, Павлоград, Кам'янець-Подільський