Саджанці плетистих троянд

8 товаров

САД БЕЗ ПЛЕТИСТИХ ТРОЯНД ВИГЛЯДАЄ СУМНО

Але якщо в озеленення додати за плетисті троянди, то відразу простір набуває свіжості, помпезності, граційності! Плетисті троянди використовують, для створення квітучих арок, стінок, вертикального озеленення на стінах будівлі, міксбордерах. За допомогою саджанців троянд, досягаємо ярусність ландшафта, через те, що троянди різні по висоті, а також по біологічних особливостях квітування. Для цього потрібно чітко визначити плетиста троянда - це клайбер чи рамблер! Спробуємо в цьому розібратись.

Клаймбер (Climber) или клайминг - група троянд, яка має особливі властивості: великі квітки, довгі, жорсткі пагони, повторне цвітіння, кілька хвиль, поодинокі квітки з'являються до пізньої осені. Багато сортів отримані гібридизацією великоквіткових чайно-гібридних троянд, флорибунди або грандіфлори. До цієї групи входить більшість сучасних плетистих троянд із великими квітками. Вони чудово виглядають на високих шпалерах, біля стін будівель, огорож. Деякі сорти можуть зростати як високий кущ без опори. 

Рамблер (Rambler) означає - плестись, витися, бродити. Так і поводяться троянди Рамблер: обвивають перголи, заплітають альтанки, повзуть якнайдалі від кореня. Плетисті рамблери пагони гнучкі та тонкі, у деяких сортів досягають довжини 15 метрів. Квіти маленькі (2-4 см), розташовані у вигляді пониклих суцвіть.  Троянди цвітуть один раз за сезон, але рясно і довго (30 днів). Квітують на тогорічних пагонах.

Наші саджанці приживаються!

Саджанці плетистих троянд купити в Україні з доставкою в Харків, Одеса, Дніпро, Кривий Ріг, Чернігів, Вінниця, Тернопіль, Пирятин, Прилуки, Хорол, Лохвиця, Оржиця, Семенівка, Гадяч, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Рівне, Хмельницький, Рівне, Кропивницький, Київ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Миколаїв, Біла Церква, Львів, Луцьк Нікополь, Ужгород, Запоріжжя, Павлоград, Кам'янець-Подільський