Гортензія волотиста Лаймлайт

 • 300 грн.
 • Описание

  НАЗВА: Hydrangea paniculata Limelight

  ФОРМА ЗРОСТАННЯ: листопадний, середній чагарник із прямими потужними гілками, широкорозкидстою формою.

  РОЗМІР: висота дорослої рослини до 2 метрів, швидкоростучий.

  ЛИСТЯ: злегка бархатисті, широкі, зелені, з вираженим червоним осіннім забарвленням.

  СОЦВІТТЯ: великі, конічні, дуже густі, щільні, жовто-салатового кольору. До кінця цвітіння з'являється кремово-рожевий відтінок. Суцвіття досягають 30 см.

  КВІТУВАННЯ: рясне з початку липня до жовтня

  ОСОБЛИВОСТІ: світлолюбна, виносить півтінь. Зимостійка. Вибаглива до наявності вологи у ґрунті. Віддає перевагу родючим, пухким, кислим грунтам. Не виносить вапна у ґрунті.

  ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ: змішані з багаторічними рослинами квітниках і міксбордерах, ландшафтних групах.


  Рослина в контейнері - її можна купувати та висаджувати весь вегетаційний сезон, коренева система здорова (заповнений весь об'єм контейнера), внесені добривом із пролонгованим терміном дії

  ПОСАДКА ВОЛОТИСТОЇ ​​ГОРТЕНЗІЇ

  • Саджанці гортензії, придбані в контейнерах, можна садити з весни до осені. Головне – забезпечити їм належний догляд спочатку і після посадки.
  • Саджанці із закритою кореневою системою викопується лунка в 1,5 – 2 рази більше від контейнера. Перед посадкою контейнер із рослиною замочують у воді. Після того як вилучили рослини з грудкою землі з контейнера, акуратно садовим інструментом розворушити нижню частину грудки, щоб коренева система трохи розправилася.
  • При викопуванні посадкової лунки, верхній гумусовий шар землі знімають лопатою і відкладають у сторону, після висаджування куща його назад засипають на його колишнє місце. Для гортензії краще вибирати родючі багаті на гумус ґрунти.
  • Акуратно розпушити дно посадкової ями. Після цього можна висадити в неї саджанець. Коренева шийка (місце переходу стовбура в корінь) рослини має бути лише на рівні землі.
  • Саджанець у посадковій лунці розміщується чітко по вертикалі. Слідкуйте, щоб не утворювалися порожнечі, для цього ущільніть грунт.
  • У процесі висадки ущільнити грунт і обов'язково полити рослину, щоб грунт промочився повністю і контакт грунту з корінням був повним. Бажано у воду додати укоренювач: Радіфарм, Гетероауксин, Корневін. Проливать 1-2 десь у тиждень, посушливий період полив збільшити. Під час посадок добрива не вносимо, а вже через 1,5-2 неділі. Добрива вносимо в залежності від пори року: весна, початок літа - азотні добрива; середина літа, осінь - фосфорно-калійні добрива.
  • Після посадки саджанець гортензії замульчувати корою сосни середньої чи дрібної фракції.

  и.

 • Характеристики
  Колір квітки/плоду
  зеленувате/рожеве
  Характер росту
  середньорослий
  Вік
  3 - 4 роки
  Пакування
  контейнер С5
 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход