-
Описание
ФОРМА ЗРОСТАННЯ: великий листопадний чагарник із прямими потужними гілками, широко розлогою формою.
РОЗМІР: висота дорослої рослини 2 - 2,5 метра, чагарник, що швидко росте.
ЛИСТЯ: злегка бархатисті, широкі, зелені, з вираженим лілуватим осіннім забарвленням.
СОЦВІТТЯ: дуже великі великі 30 см і більше довжиною, конічні, дуже густі, щільні, білого кольору, до осені злегка рожевіють.
КВІТУВАННЯ: цвіте рясно з початку серпня до жовтня
ОСОБЛИВОСТІ: світлолюбна, виносить півтінь. Зимостійка. Віддає перевагу родючим, пухким, кислим грунтам. Не виносить вапна у ґрунті. Стійкий до посухи.
ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ: з багаторічними рослинами квітниках і міксбордерах, ландшафтних групах.
Рослина в контейнері - її можна купувати та висаджувати весь вегетаційний сезон, коренева система здорова (заповнений весь об'єм контейнера), внесені добривом із пролонгованим терміном дії
ПОСАДКА ВОЛОТИСТОЇ ГОРТЕНЗІЇ
- Саджанці гортензії, придбані в контейнерах, можна садити з весни до осені. Головне – забезпечити їм належний догляд спочатку і після посадки.
- Саджанці із закритою кореневою системою викопується лунка в 1,5 – 2 рази більше від контейнера. Перед посадкою контейнер із рослиною замочують у воді. Після того як вилучили рослини з грудкою землі з контейнера, акуратно садовим інструментом розворушити нижню частину грудки, щоб коренева система трохи розправилася.
- При викопуванні посадкової лунки, верхній гумусовий шар землі знімають лопатою і відкладають у сторону, після висаджування куща його назад засипають на його колишнє місце. Для гортензії краще вибирати родючі багаті на гумус ґрунти.
- Акуратно розпушити дно посадкової ями. Після цього можна висадити в неї саджанець. Коренева шийка (місце переходу стовбура в корінь) рослини має бути лише на рівні землі.
- Саджанець у посадковій лунці розміщується чітко по вертикалі. Слідкуйте, щоб не утворювалися порожнечі, для цього ущільніть грунт.
- У процесі висадки ущільнити грунт і обов'язково полити рослину, щоб грунт промочився повністю і контакт грунту з корінням був повним. Бажано у воду додати укоренювач: Радіфарм, Гетероауксин, Корневін. Проливать 1-2 десь у тиждень, посушливий період полив збільшити. Під час посадок добрива не вносимо, а вже через 1,5-2 неділі. Добрива вносимо в залежності від пори року: весна, початок літа - азотні добрива; середина літа, осінь - фосфорно-калійні добрива.
- Після посадки саджанець гортензії замульчувати корою сосни середньої чи дрібної фракції.
-
Характеристики
Колір квітки/плодубілий/рожевийХарактер ростувисокорослийВік3-х річніПакуванняконтейнер С3
-
Отзывы покупателей
Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым