Ялина колюча Глаука Н=160-180 см

 • 6000 грн.
 • Описание

  ФОРМА ЗРОСТАННЯ: вічнозелене дерево з колоноподібною кроною, прямим стовбуром, що йде до самої вершини, розташованими горизонтальними гілками, що утворюють рівномірні яруси, що швидко росте.

  РОЗМІР: 15 - 20 м. висотою та 6-8 м. шириною. Річний приріст заввишки 30 см, 15 см завширшки.

  ХВОЯ: голчаста з восковим нальотом, який "забарвлює" голки у сріблясто-блакитний колір. Чим старший ялина, тим інтенсивніше блакитне забарвлення хвої. Також необхідно зазначити, що не всі ялини Глаука має блакитне забарвлення, так наприклад ялина насінневого походження, деякі екземпляри, мають зелено-сіре забарвлення. Молодий приріст блакитного кольору у ялин як зеленого, так і блакитного кольору.

  ПЛОДИ: світло-коричневі шишки 6-10 см завдовжки.

  МІСЦЕ ПОСАДКИ: світлолюбна.

  ҐРУНТ: не вимогливий, росте на всіх помірно сухих, свіжих ґрунтах, від кислих до лужних.

  ОСОБЛИВОСТІ: морозостійка, не страждає від пізніх морозів, виносить посуху краще, ніж інші ялини, стійка до міського клімату, страждає від попелиці. Легко адаптується. Не витримує надмірного зволоження.

  ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ: для поодиноких, групових насаджень, живоплотів та високих стін, озеленення населених пунктів, пейзажні насадження.


  Рослина з грудкою (WRB) - копані рослини з відкритого грунту з грудкою грунту, упаковані в мішковину та сітку, копаються у розпліднику навесні чи восени. Ком компактного розміру і не пошкоджений.

 • Характеристики
  Категорія
  глаука
  Висота
  високі
  Колір листя/хвої
  сіро-зелена, блакитний/срібний
  Висота
  160 - 180 см
  Пакування
  (WRB) сітка+мішковина
 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход