-
Описание
ФОРМА ЗРОСТАННЯ: вічнозелене деревце із загостреною, колоноподібною, густою, щільно кроною, що повільно росте.
РОЗМІР: 1,5-2 м заввишки та 2 шириною. До 10 років річний приріст заввишки 6-10 см, завширшки 3-5 см.
ТЕМП ЗРОСТАННЯ: у молодому віці росте швидко 6-10 см заввишки і 3-5 см завширшки, з роками повільно.
ХВОЯ: голчаста, рідко розташована, довжиною 10 мм, світло-зелена, дуже м'яка.
МІСЦЕ ЗРОСТАННЯ: світлолюбний, виносить невелике затінення. У ялинки "Коніка" як і всі хвойні рослини процес фотосинтезу починається рано, а коренева система ще в такий період спить, через це з південного боку може утворитися - опік хвої. Для цього у березні-квітні місяці ялинку "Коніку" бажано вкрити поверх хвої будь яким притінюючим матеріалом.
ГРУНТ: росте на всіх сухих і свіжих, помірно багатих на поживні речовини субстратах, від кислих до лужних. Погано переносить ущільнення та непомірний полив.
ОСОБЛИВОСТІ: морозостійка форма, не підходить для міського клімату.
ВИКОРИСТАННЯ: для маленьких садів, декоративних груп, як солітер, кам'янистих альпійських гірок.
Рослина в контейнері – можна купувати та висаджувати весь вегетаційний сезон, коренева система здорова (заповнений весь об'єм контейнера), внесені добривом із пролонгованим терміном дії.
ЯЛИНА КОНІКА ПОСАДКА
- Рослини, вирощені у контейнері перед посадкою, необхідно пролити.
- Розмір ями для туї залежить від величини кореневої системи саджанця - вона повинна бути на 35-40 см ширше і на 15-30 см більше в глибину, ніж земляний ком туї, або контейнера.
- Після поставте деревце по центру ями, розправте коріння, переконайтеся, що коренева шийка знаходиться трохи вище за рівень ґрунту, засипте яму гарною ґрунтовою сумішшю, ретельно та обережно ущільніть її, намагаючись не пошкодити основу стовбура.
- Посаджену рослину ретельно пролити водою у кількості 20 – 30 л.
- Пристовбурне коло замульчувати сосновою корою на 3-5 см. Однак не допускайте, щоб мульча накривала стовбур або нижні гілки рослини - вони під мульчею можуть зіпріти.
- У перші тижні тую краще проливати щодня по10-50 літрів води (залежно від розміру рослини). Пізніше обов'язково проливати 1-2 рази на тиждень, посушливий період полив збільшити.
- Навесні підживлення краще проводити комплексними мінеральними добривами пролонгованим терміном дії, але не пізніше кінця квітня. Восени необхідно внести калійно-фосфорні добрива.
- Туя чудово реагує на обрізку - чим частіше і сильніше її стригти, тим густіше і пишніше вона стає.
-
Характеристики
КатегоріяконусовиднаВисотасередніКолір листя/хвоїзеленеВисота90 - 100 смПакуванняконтейнер С10
-
Отзывы покупателей
Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым