Гортензія волотиста Грейт Стар

 • 250 грн.
 • Описание

  Гортензія влотиста Great Star/ Le Vasterial, або «Велика зірка» гортензії волотистої називають «Ла Вастерівал», оскільки йдеться про досить нетиповий природний саджанець волоті, який був знайдений Єленою де Бельдер і запропонований принцам Стрітці у знаменитому саду Вастерівалу в Нормандії. Грейт Стар перш за все вирізняється своїми величезними чашолистками гвинтоподібної форми.

  ФОРМА ЗРОСТАННЯ: листопадний, середній чагарник із прямими потужними гілками, широкорозкидистою формою.

  РОЗМІР: висота дорослої рослини до 2 метрів, чагарник, що швидко росте, річний приріст 20-25 см.

  ЛИСТЯ: простий зелений листок, трохи зморшкуватий, має овальну форму, з грубими волосками по краям.

  СОЦВІТТЯ: подовжені досягають до 40см, білі стерильні квіти в поєднанні з крихітними кремовими родючими квітками створюють красиві, округлі, ажурні парасольки, рясно цвіте з липня по жовтень. Елегантні білосніжні квіти з часом набувають ніжний рожевий рум'янець.

  КВІТУВАННЯ: цвіте рясно з початку липня до вересня.

  ОСОБЛИВОСТІ: світлолюбна, виносить півтінь. Зимостійка. Вибаглива до наявності вологи у ґрунті. Віддає перевагу родючим, пухким, кислим грунтам. Не виносить вапна у ґрунті.

  ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ: використовуються в одиночних, групових посадках і в композиціях.


  Рослина в контейнері - її можна купувати та висаджувати весь вегетаційний сезон, коренева система здорова (заповнений весь об'єм контейнера), внесені добривом із пролонгованим терміном дії

  ПОСАДКА ВОЛОТИСТОЇ ​​ГОРТЕНЗІЇ

  • Саджанці гортензії, придбані в контейнерах, можна садити з весни до осені. Головне – забезпечити їм належний догляд спочатку і після посадки.
  • Саджанці із закритою кореневою системою викопується лунка в 1,5 – 2 рази більше від контейнера. Перед посадкою контейнер із рослиною замочують у воді. Після того як вилучили рослини з грудкою землі з контейнера, акуратно садовим інструментом розворушити нижню частину грудки, щоб коренева система трохи розправилася.
  • При викопуванні посадкової лунки, верхній гумусовий шар землі знімають лопатою і відкладають у сторону, після висаджування куща його назад засипають на його колишнє місце. Для гортензії краще вибирати родючі багаті на гумус ґрунти.
  • Акуратно розпушити дно посадкової ями. Після цього можна висадити в неї саджанець. Коренева шийка (місце переходу стовбура в корінь) рослини має бути лише на рівні землі.
  • Саджанець у посадковій лунці розміщується чітко по вертикалі. Слідкуйте, щоб не утворювалися порожнечі, для цього ущільніть грунт.
  • У процесі висадки ущільнити грунт і обов'язково полити рослину, щоб грунт промочився повністю і контакт грунту з корінням був повним. Бажано у воду додати укоренювач: Радіфарм, Гетероауксин, Корневін. Проливать 1-2 десь у тиждень, посушливий період полив збільшити. Під час посадок добрива не вносимо, а вже через 1,5-2 неділі. Добрива вносимо в залежності від пори року: весна, початок літа - азотні добрива; середина літа, осінь - фосфорно-калійні добрива.
  • Після посадки саджанець гортензії замульчувати корою сосни середньої чи дрібної фракції.
 • Характеристики
  Колір квітки/плоду
  білий/зелений
  Характер росту
  середньорослий
  Вік
  3 - 4 роки
  Пакування
  контейнер С3
 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход