Ялівець Хіберніка Н=120-140 см

  • 700 грн.
  • Описание

    Якщо Вам потрібна рослина, яка приживеться у будь-яких умовах, тобто посухостійка, не вимоглива до грунту, не горить весною, добре відновлюється, то це сама ялівець Хіберніка. Якщо формувати, то отримаєте у результаті, щільну вічнозелену рослину схожу на ялину Коніку.

    ФОРМА ЗРОСТАННЯ: багатоствольний ялівець, крона пряма, вертикальна, дуже щільна, з вертикально вертикальними гілками густими пагонами.

    РОЗМІР: заввишки 3 - 4 м і завширшки 0,7-1 м, річний приріст заввишки 10-15 см, завширшки 5 см. В 10 років 2 метри висотою, при ширині 0,9 метри.

    ХВОЯ: голчаста, блакитно-сталевого кольору.

    МІСЦЕ ПОСАДКИ: сонячне місце.

    ГРУНТ: невимогливий, ростете на всіх сухих або свіжих, дренованих, а також бідних грунтах, від кислих до лужних.

    ОСОБЛИВОСТІ: особливо морозостійкий, виносить спеку та посух, міський клімат та промислові викиди.

    ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ: рекомендується для парків, великих садів, присадибних ділянок, створення ландшафтних композицій та груп, підходить для міських умов та для контейнерного вирощування, живоплот.


    Рослина з грудкою землі (WRB) - викопані рослини з відкритого ґрунту з грудкою ґрунту, упаковані в мішковину та сітку, викопуються у розпліднику навесні чи восени. Ком компактного розміру, не пошкоджений.

    ПОСАДКА ЯЛІВЦЯ ХІБЕРНІКА

    • Рослини з грудкою землі, перед посадкою не потрібно знімати, сітку та мішковину (які перегніють через рік), для того щоб не пошкоджити дрібне коріння, за допомогою яких рослина споживає поживні речовини, та покращується приживлюваність.
    • Розмір ями для туї залежить від величини кореневої системи саджанця - вона повинна бути на 35-40 см ширше і на 15-30 см більше в глибину, ніж земляний ком туї, або контейнера.
    • Після поставте деревце по центру ями, розправте коріння, переконайтеся, що коренева шийка знаходиться трохи вище за рівень ґрунту, засипте яму гарною ґрунтовою сумішшю, ретельно та обережно ущільніть її, намагаючись не пошкодити основу стовбура.
    • Посаджену рослину ретельно пролити водою у кількості 20 – 30 л.
    • Пристовбурне коло замульчувати сосновою корою на 3-5 см. Однак не допускайте, щоб мульча накривала стовбур або нижні гілки рослини - вони під мульчею можуть зіпріти.
    • У перші тижні тую краще проливати щодня по10-50 літрів води (залежно від розміру рослини). Пізніше обов'язково проливати 1-2 рази на тиждень, посушливий період полив збільшити.
    • Навесні підживлення краще проводити комплексними мінеральними добривами пролонгованим терміном дії, але не пізніше кінця квітня. Восени необхідно внести калійно-фосфорні добрива.
    • Туя чудово реагує на обрізку - чим частіше і сильніше її стригти, тим густіше і пишніше вона стає.
  • Характеристики
    Категорія
    конусовидна
    Колір листя/хвої
    зелене
    Висота
    120 - 140 см
    Характер росту
    середньорослий
    Пакування
    (WRB) сітка+мішковина
    Використання
    пейзажні посадки
  • Отзывы покупателей
    Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
    Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход