Магнолія суланжа

 • 2500 грн.
 • Описание

  ФОРМА ЗРОСТАННЯ: листопадний крупний чагарник або невелике дерево з коротким стовбуром. Компактний кругла крона.

  РОЗМІР: висота - 5-7 м, ширина - 2-3 м, річний приріст 20-40 см

  ЛИСТЯ: шкірясті, зворотньо-яйцеподібної форми, світло-зелені кольори, осінь жовтого кольору.

  КВІТУВАННЯ: середина квітня до кінця травня, до появи листя, магнолія може повторно цвісти.

  КВІТИ: темно-рожевого кольору, у середині білі. Аромат дуже приємний. Квітка у формі тюльпану.

  МІСЦЕ: світлолюбна, виносить легку півтінь.

  ОСОБЛИВОСТІ: потребує помірно вологих, дренованих, органічно багатих ґрунтів з рН 5,0-6,5. Потребує захисту від сильних вітрів. Сорт досить стійкий до хвороб. Морозостійка.

  ВИКОРИСТАННЯ: створення алей, садів у східному стилі, групових та одиночних посадок як солітера, різноманітних ландшафтних композицій, міського озеленення парків та скверів, контейнерне озеленення балконів, терас та патіо.


  Рослина в контейнері – можна купувати та висаджувати весь вегетаційний сезон, коренева система здорова (заповнений весь об'єм контейнера), внесені добривом із пролонгованим терміном дії.

  Магнолію в перші роки посадки, а саме 2-3 роки, на зиму найкраще вкривати спанбоном щільністю не менше 50 на каркаси у вигляді піраміди. Шар спанбона вкриваємо у 2-3 шари. Навесні важливо не пропустити прибрати укриття, у зв'язку з тим, що магнолія рано розпускається і квіти під щільним спанбоном підпереватимуть. Відкриття магнолій слід робити поступово протягом 7 днів, щоб не допустити сонячного опіку рослин. Внесення добрив для підкислення ґрунту забезпечить масовим цвітінням магнолій навесні.

  Магнолію необхідно проливати, оскільки вона не переносить посуху. У магнолії поверхнева коренева система, щоб її не пошкодити приствольне коло, не можна перекопувати, а траву краще вирвати в ручну. Магнолію не дуже добре висаджувати в газоні, газон забиратиме вологу і магнолії не отримуватимуть достатню кількість води.

  Обрізка для магнолій дуже потрібна, в результаті обрізки ми отримаємо пишну та добре сформовану крону, а цвітіння магнолії буде масове та тривале. Головне обрізання магнолій слід проводити після цвітіння, не звертати уваги, що це початок літа.

 • Характеристики
  Колір квітки/плоду
  біло-рожевий
  Квітування
  травень
  Аромат
  сильний
  Пакування
  контейнер С10
  Зона морозостійкості
  зона 3 - 4, зона 5-6
 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход