Саджанці паркових троянд

10 товаров

ХАРАКТЕРИСТИКА ПАРКОВИХ ТРОЯНД

Паркові троянди, як правило, це кущі, що постійно квітнуть, висотою від 50 сантиметрів до 1,5 метра і вище. Свою популярність вони здобули спочатку в Англії, пізніше і садівники всього світу. Паркові троянда насамперед морозостійкі, витримують мінусові температури, добре відновлюється навесні, та рано починають квітнуть. На зиму паркові троянди вкривати не потрібно. Забарвлення квітів різноманітне - від світло-рожевого до темно-фіолетових, або бордових кольорів. Характерне тривале та красиве квітування паркових троянд. Також до паркових троянд відносяться й англійські троянди, але в нашому каталозі троянд, ми виділили в окрему категорію, щоб вам було зручніше орієнтуватися під час вибору саджанців. Паркові троянди поєднуються з усіма багаторічними квітучими рослинами, але тільки не в тіні, в такому місці хворітимуть і не рясно квітуватимуть.

ПАРКОВІ ТРОЯНДИ В ЛАНДШАФТНОМУ ДИЗАЙНІ

Паркові троянди найчастіше використовують в натуралістичних пейзажних композиціях, які займають великі ділянки. Наприклад, паркові троянди будуть окрасою у міському озелененні, а й на приватних ділянках, що дозволяє створити практичний будь-який ансамбль із троянд. Низькорослі паркові троянди використовують для бордюрів із троянд. За допомогою високорослих паркових троянд можна висаджувати й зелені живоплоти замість парканів. Не варто висаджувати паркові троянди на передньому плані, своїми розмірами вони закриють нижчі сорти троянд. Паркові троянди будуть відмінним фоном для злакових трав, низькорослим хвойним чагарникам, гірським соснам, гортензіями. Під час використання паркових троянд в озеленення слід враховувати розміри куща через 5-10 років, паркові троянди, коли розростаються, займають багато місця, як вшир, так і у висоту.

Наші саджанці приживаються!

Саджанці паркових троянд купити в Україні з доставкою в Харків, Одеса, Дніпро, Кривий Ріг, Чернігів, Вінниця, Тернопіль, Пирятин, Прилуки, Хорол, Лохвиця, Оржиця, Семенівка, Гадяч, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Рівне, Хмельницький, Рівне, Кропивницький, Київ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Миколаїв, Біла Церква, Львів, Луцьк Нікополь, Ужгород, Запоріжжя, Павлоград, Кам'янець-Подільський