Саджанці гортензій

6 товаров

ГОРТЕНЗІЯ В САДУ

Якщо Вам потрібна красиво квітуча рослина, яку не потрібно вкривати на зиму, не страждає від хвороб і шкідників, і не вимагає особливого догляду, відкрийте для себе стильну та новомодну волотисту гортензію. Часто волотисту гортензію помилково називають садовою, але у волотиста гортензія має основну перевагу, вона є дуже морозостійкою (витримує мінусові температуру до 34 градусів). Квітує гортензія в садах у період коли вже залишається не так багато яскравих фарб квітів та квітучих чагарників. Гортензія квітує до середини жовтня, і вже по закінченню квітування утворює ажурні сухоцвіти, які також декоративно виглядають у саду до зими. Також у гортензії волотистої велике різноманіття по висоті, формі куща, розміру суцвіття та забарвлення.
У гортензії волотистої тривалий термін квітування, починає цвісти на початку літа і триває до середини жовтня, що забезпечує постійну декоративність саду. Складні суцвіття гортензії довжиною від 15 см до 40 см в залежності від сорту, конусоподібної чи кулястої форми. Суцвіття змінюють забарвлення в залежності від пори року, від білого кольору на початку цвітіння, і ближче до вересня на рожевий, червоний, лимонні відтінки в залежності від сорту. Суцвіття гортензій складаються з двох типів квіток: великих стерильних і дрібних фертильних плодових. Найкрасивіші гортензії зі стерильними квітками, у них пишні та щільні суцвіття, до таких гортензій відносяться, наприклад, Лаймлайт, Фантом, Ваніла Фрайз. Суцвіття з фертильними квітками виглядають ніжнішими, витонченішими і пухнастими як хмаринками, це гортензії Данатель де Гаррон.

ГОРТЕНЗІЯ В ЛАНДШАФТНОМ ДИЗАЙНІ

У ландшафтному дизайні гортензію використовують для багатоярусних композицій з використанням декількох видів гортензій, або з іншими гарно квітучими рослинами, гортензія добре поєднується зі злаковими травами, також з волотистої гортензії можна зробити щільний, квітучий живопліт, насадження природного типу і пейзажні посадки. Сорти з великими суцвіттями підійдуть для садів французького стилю. Також у контейнері добре ростуть низькорослі сорти волотистих гортензії Бомшел, Меджікал Мон Блан, Меджікал Світ Саммер. Гортензії в горщиках використовують для озеленення балконів та терас Літтел Спукі, Літтел Фреско. Низькорослі види гортензій можливо використати для створення низьких бордюрів. Гортензія в дизайні саду поєднується з такими рослинами як: чубушник, бузок, дерен з перистим забарвленням листка, хоста, лаванда, хвойні рослини, троянди, багаторічні рослини, ехінацея.

ВОЛОТИСТА ГОРТЕНЗІЯ МІСЦЕ ПОСАДКИ

Гортензія волотиста може рости на сонці або в півтіні, переносить забруднення повітря. Але до ґрунту все ж таки вимоглива. Висаджувати волотисту гортензію потрібно тільки на родючих суглинистих, добре зволожених ґрунтах. Їли забезпечити слабокислі ґрунти, гортензія віддячить великим і гарним суцвіттям. Висаджують, як правило, гортензію в субстрат, що складається із землі, торфу та піску (2:1:1). Гортензія дуже вимоглива до наявності води, не дарма гортензія перекладається як «посудина з водою». Її потрібно регулярно поливати, якщо в спеку літа пропустити полив гортензії вона відразу засохне. Для утримання вологи у ґрунті, кущі гортензії мульчують корою сосни, шаром 10 сантиметрів. Власне весь догляд за гортензією зводиться до того, щоб забезпечити гарне харчування та полив. Підкормлювати гортензію потрібно, як і всі рослини, регулярно. Починаючи с початку вегетаційного періоду комплексними добривами для гортензій з низькою кислотністю, також важливими для гортензії є фосфорні, калійні та сірчисті добрива, та магній.

Наші саджанці приживаються !

 

Саджанці гортензії купити в Україні з доставкою в Харків, Одеса, Дніпро, Кривий Ріг, Чернігів, Вінниця, Тернопіль, Пирятин, Прилуки, Хорол, Лохвиця, Оржиця, Семенівка, Гадяч, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Рівне, Хмельницький , Рівне, Кіровоград, Київ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Миколаїв, Біла Церква, Львів, Луцьк Нікополь, Ужгород, Запоріжжя, Павлоград, Кам'янець-Подільський.